Про нас

Магазин меблів у м. Львові радий вітати Вас на сторінках свого сайту! В нас Ви знайдете широкий асортимент меблевої продукції: дитячі меблі, шафи-купе, кухні, вітальні, м'які частини, дивани, столи, спальні та інші меблі для дому та офісу. У нашому магазині меблів Ви можете придбати продукцію таких меблевих фабрик, як  "Мебель-Сервіс" Радехів, "Комфорт" Біла Церква, "Новa" Тернопіль, "Світ меблів" Умань, ПП "Віка " Червоноград та багатьох інших відомих виробників.
Про що мріє кожна людина, перед якою стоїть завдання купити меблі ?
Звичайно, зробити це максимально швидко і якісно, не марнуючи свій час на тривалі пошуки потрібних меблів (порівняння цін, умови доставки тощо.)

Ми пропонуємо Вам :
- eкономію часу і різноманіття вибору;
- консультації щодо вибору оптимального комплексного рішення для облаштування інтер'єру Вашого помешкання;
- зарахування Вас у клуб постійних покупців, що гарантує Вам знижки;
- безкоштовну доставку меблів до Вашого помешкання у Львові, Самборі, Дрогобичі, Стрию, Бориславі та Трускавці ; 
- складання та монтаж меблів;
- утилізацію старих меблів за умови купівлі в нас нових меблів.

Вибираючи меблі, Ви вибираєте комфорт і настрій для себе і своєї родини. Ми допоможемо Вам підібрати найкращі поєднання меблів з інтер'єром Вашої оселі, підкажемо як використати максимум місця в кімнаті, як раціонально використати гроші і при цьому не втрачати в якості. Гортайте онлайн каталог меблів і консультуйтесь у будь-який час і не турбуйтесь про доставку та збірку. Приємного Вам вибору!

 
Загальна інформація
Замовити меблі можна за тел. (097) 035-90-44, (067) 731-37-38.
Доставка: корпусні меблі 3-5 днів, м'які меблі 7-15 робочих днів.
Львів, Самбір, Дрогобич, Стрий, Борислав, Трускавець - доставка меблів 100грн. Доставка товару по Львівській області     (1км = 2грн).
Оплата по факту.